ГлавнаяОбщество

Європейський експерт про стратегію розвитку Дніпра

Експерт з питань розвитку міст Кшиштоф Лонтка приїхав в Дніпро з Польщі з метою допомогти у формуванні стратегії розвитку міста. За його словами, Дніпро має потужний потенціал, який варто розвивати, спираючись на європейський досвід.

Про це стало відомо під час прес-конференції в ІА «Мост-Днепр».

«Я приїхав з Польщі з метою допомогти у формуванні стратегії розвитку міста Дніпро. В першу чергу, намагаємося працювати з жителями міста: необхідно провести стратегічні сесії з дніпрянами, щоб зрозуміти їх реальні проблеми і разом спробувати сформувати стратегічне їх рішення. Дніпро має потужний потенціал. На мою думку, нам потрібно обмінятися досвідом і його розвивати. Ефективне управління завжди починається зі стратегічного бачення. Ефективність роботи в місті полягає в залученні городян до реалізації різних проектів», - сказав він.

Експерт зазначив, що для розвитку місто повинно бути доступним (це стосується як транспортних шляхів, так і ментальності), мати розвинену сферу освіти і культури, високий рівень підприємництва, а також ефективне управління.

Читайте також: Нам необхідно повернути колишню славу Дніпра, - Олександра Клімова про важливість створення стратегії розвитку міста

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook