ГоловнаCуспільство

Для стабільності енергопостачання: на ДТЕК Придніпровській ТЕС готуються до роботи взимку

Українські енергетики готуються до надійної роботи в осінньо-зимовий період. На ДТЕК Придніпровській ТЕС лагодять ключове обладнання. Воно допоможе забезпечити українців світлом та теплом в холоди, коли це буде особливо потрібно.

Про це повідомляє прес-служба ДТЕК Дніпровські електромережі

ДТЕК відповідально ставиться до ведення бізнесу. Тому вона влітку готує обладнання своїх теплових електростанцій до роботи в опалювальний період. Придніпровська ТЕС – ключова електростанція Дніпровського енерговузла. Крім вироблення електроенергії, на ній – забезпечення теплом мешканців чималої частини лівого берега міста Дніпро. 

Наразі йдуть ремонти теплофікаційного обладнання. Фахівці ремонтного підприємства Інтеренергосервіс діагностують та лагодять 7 та 9 енергоблоки, ремонтують турбіни, промивають системи пилоочищення диму. Також енергетики ведуть опресування котла. Це допомагає виявити зони потенційних ушкоджень труб під тиском та запобігти технологічним порушенням під час інтенсивної роботи обладнання. Від шлаку очищують топкову частину котлів та лагодять систему видалення золи.

Для надійної роботи взимку запланований і середній ремонт енергоблоку 10 Придніпровської ТЕС. Тут замінять ротор турбогенератора, а в котлі проведуть оновлення поверхонь нагріву. 

«Вчасна профілактика та ремонт обладнання – це надійна робота електростанції взимку. ДТЕК – відповідальна та надійна компанія. Тому ми перевіряємо та відновлюємо наші потужності, аби вони безаварійно працювали в холодну пору року. Також для цього ми накопичуємо вугілля. Його на паливному складі станції вже накопичено понад 250 тисяч тонн. Цього запасу вистачить, аби безперервно працювати більш ніж три місяці із середнім навантаженням. Завдяки цьому українці будуть стабільно отримували світло й тепло. Наші енергоблоки працюють на вітчизняному вугіллі газової групи, тож своєю роботою ми підвищуємо енергонезалежність України», – розповів директор ДТЕК Придніпровської ТЕС Анатолій Боричевський. 

Енергетики ремонтують і труби золошлакопроводів. Цьогоріч 350 метрів спрацьованих труб замінюють новими. Це допоможе підвищити надійність транспортування продуктів горіння вугілля. 

Також працівники ТЕС розпочали ремонт водопровідних і теплових мереж житлового масиву Придніпровський і лівого берега Дніпра, де проходить їх «зона відповідальності».

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook