ГлавнаяОбщество

Вдосконалення транспортної інфраструктури Дніпра: на тролейбусному маршруті № 6 будують зупинкові кишені

Вдосконалення транспортної інфраструктури Дніпра: на тролейбусному маршруті № 6 будують зупинкові кишені

У Дніпрі розпочали будівництво зупинкових кишень на тролейбусному маршруті № 6, що курсує на житловий масив Придніпровськ. Це зробить очікування транспорту безпечнішим для пасажирів, адже раніше їм доводилося стояти на проїжджій частині. Про це повідомляє прес-служба Дніпровської міської ради

«Пасажири зможуть безпечно очікувати транспорт. Також вона буде пристосованою для маломобільних груп населення», - зазначив заступник директора з експлуатації та перевезень КП «Дніпровський електротранспорт» Володимир Сусленков. 

Облаштують тут й тротуарну частину, встановлять дорожні знаки, розмітять пішохідні переходи, доповнив Ігор Іванов, інженер підрядної організації ПП «Дніпромонтаж». 

«По всьому маршруту тролейбусу №6, до червня цього року ми плануємо збудувати 22 таких кишені», - повідомив Ігор Іванов. 

Чекає на нову зупинку і пенсіонер Станіслав Григорович Царінін. Тролейбусом їздить майже кожного дня: «Коли сюди тролейбус пустили (запуск тролейбусного маршруту № 6 на ж/м Придніпровськ відбувся півроку тому за ініціативи міського голови Бориса Філатова), легше пересуватися стало, а коли безпечну зупинкову кишеню зроблять взагалі добре буде. Дякую меру Борису Філатову, що на наше прохання пустив цей тролейбус», - потішився Станіслав Григорович.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook