Триває реконструкція Петропавлівської школи №2. Нині завершують утеплювати будівлю. Фасад роблять вентильованим, стильного сірого кольору з яскравими акцентами. На фініші внутрішнє оздоблення 1-го поверху. Про це розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
«Кардинально осучаснюємо опорну школу у Петропавлівці. Вперше за 35 років. Триповерховий корпус буде енергоощадним. Гарним ззовні та зсередини», – зазначив очільник регіону Валентин Резніченко.
Директорка закладу Ольга Цимбал згадує: за роки існування в школі робили лише косметичні ремонти. Зносилися системи водопостачання та каналізації, електромережа. Не було сучасної протипожежної сигналізації.
«Широкомасштабна реконструкція була конче необхідна. Тепер усе нове. Кабінети з кольоровими дверима та яскравою учительською зоною. Енергозберігаючі вікна замість старих дерев’яних», – поділилася Ольга Цимбал.
Окраса – величезні вітражі на першому поверсі. Гордість – кабінет лікувальної фізкультури та лінгафонна кімната. Облаштовані ресурсна кімната та медіатека.
«Є меблі, обладнання, завершується красивий ремонт. Все це надихає. Приємно працювати в такій атмосфері. Й дітям подобається. Більше мотивації до навчання», – вважає вчителька англійської мови Тетяна Пшонік.
На 1-му поверсі будівельники закінчують модернізацію харчоблоку, двох спортзалів та актової зали. Вирівнюють стіни гіпсокартоном, ґрунтують, шпаклюють, фарбують.
Шкільне подвір’я виклали тротуарною плиткою. На фініші утеплення фасаду.
«Раніше таких умов у школі не було. Створюємо для дітей зручності – теплий, яскравий та сучасний простір», – каже виконроб Андрій Лобко.
У Петропавлівській школі №2 – понад 600 учнів.
«До цієї школи ходять двоє моїх дітей. Вона тепер вигідно відрізняється від інших. Хлопці не дочекаються, коли після карантину повернуться на навчання», – додала голова батьківської громадськості школи Світлана Сінєльнікова.
Реконструкція опорного закладу – частина програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Її проводять державним та обласним коштом. Оснащення – за рахунок громади та меценатів.