Рішення про безкоштовну видачу продуктових наборів прийняла військова адміністрація Кривого Рогу та виконком Криворізької міської ради у рамках міської соціальної програми захисту населення в період дії воєнного стану. Програма реалізується коштом міського бюджету. Видача відбуватиметься з 27 травня щоденно, в робочі та вихідні дні з 8.00 до 17.00 години в 25 пунктах видачі, розміщених у всіх районах міста. Закінчиться видача тільки тоді, коли набори отримають всі. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.
«Продуктовий набір надається з розрахунку 1 набір на сім’ю. Для багатодітних родин – 2 набори на сім’ю з чотирьох – шести осіб, 3 набори на сім’ю із семи, восьми осіб, 4 набори на сім’ю з дев’яти–одинадцяти осіб, 5 наборів на сім’ю, що має більше одинадцяти осіб», - пояснив Олександр Вілкул.
Для сімей, в яких є особа з інвалідністю І групи, у тому числі з вадами зору та які отримують соціальну послугу «Догляд вдома», продуктові набори будуть доставлятися за адресою їх місця проживання або знаходження. Таким родинам для отримання набору треба зателефонувати особі, яка працює з вами, і узгодити час, коли вам доставлять набір.
«Криворіжці, які підпадають під інші категорії, зможуть отримати продуктові набори з 27 травня щоденно, в робочі та вихідні дні з 8.00 до 17.00 години в 25 пунктах видачі, розміщених у всіх районах міста. Продуктові набори отримають усі, хто підпадають під відповідні категорії, тому прохання - не треба створювати черги», - написав начальник військової адміністрації Кривого Рогу.
Для отримання набору криворіжцям необхідно при собі мати паспорт.
З організації роботи пунктів видачі продуктових наборів, можна звертатися за телефонами, які указані в дислокації, а також до Контакт центру за телефоном 15-20 та 056-499-15-20 або на сайт https://spilkuisia.kr.gov.ua.
На отримання безоплатних наборів мають право понад 35 тисяч криворіжців таких категорій:
- сім’ї з дитиною з інвалідністю або онкохворою дитиною, хвороба якої перебуває в стадії ремісії;
- сім'ї, у складі яких є особа з інвалідністю з дитинства;
- сім'ї, де є особа з інвалідністю I групи, у тому числі, з вадами зору;
- багатодітні сім’ї;
- сім'ї з особами, які отримують державну соціальну допомогу як такі, що не мають права на пенсію, та особами з інвалідністю;
- сім'ї, які отримують державну соціальну допомогу як малозабезпечена сім’я;
- сім'ї, у складі яких є особи, що отримують державну соціальну допомогу як одинока мати;
- сім'ї, які отримують державну допомогу на дітей, хворих на тяжкі захворювання;
- сім'ї, які отримують соціальну послугу «Догляд вдома» на безоплатній основі;
- сім'ї, у складі яких є особи з інвалідністю І-III груп внаслідок війни у Афганістані та на території інших держав;
- сім'ї загиблих учасників бойових дій, померлих, осіб з інвалідністю внаслідок війни в Афганістані та воїнів – інтернаціоналістів;
- сім’ї військовослужбовців, які загинули (померли), пропали безвісти в зоні проведення антитерористичної операції на сході України та операції об’єднаних сил у Донецькій і Луганській областях (надалі – АТО та ООС) та під час широкомасштабної агресії РФ;
- сім'ї, у складі яких є особи з інвалідністю І-III груп унаслідок проведення АТО та ООС;
- сім'ї, у складі яких є особи з інвалідністю І-III груп унаслідок катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції (надалі – ЧАЕС)
- сім’ї померлих учасників ліквідації катастрофи на ЧАЕС;
- сім'ї, у складі яких є ліквідатори катастрофи на ЧАЕС (2, 3 категорій);
- сім'ї, у складі яких є особи, які надають соціальні послуги на непрофесійній основі членам сім’ї;
- сім’ї загиблих, померлих ветеранів Другої світової війни;
- сім'ї, у складі яких є учасники бойових дій, особи з інвалідністю та учасники Другої світової війни;
- сім'ї, у складі яких учасники Другої світової війни – працівники тилу;
- сім'ї, у складі яких жертви нацистських переслідувань;
- інші категорії громадян, які потребують допомоги.
Пункти видачі продуктових наборів у всіх районах міста можна побачити в скріпах нижче.