ГлавнаяОбщество

Криворіжців з вразливих верств населення почали безкоштовно забезпечувати продуктовими наборами: хто може отримати та адреси пунктів видачі

Рішення про безкоштовну видачу продуктових наборів прийняла військова адміністрація Кривого Рогу та виконком Криворізької міської ради у рамках міської соціальної програми захисту населення в період дії воєнного стану. Програма реалізується коштом міського бюджету. Видача відбуватиметься з 27 травня щоденно, в робочі та вихідні дні з 8.00 до 17.00 години в 25 пунктах видачі, розміщених у всіх районах міста. Закінчиться видача тільки тоді, коли набори отримають всі. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.

Вміст кожного продуктового набору наступний: мука - 1,8 кг, крупа (пшенична або ячна) - 2 кг, макаронні вироби – 1 кг, олія соняшникова – 1 пляшка, згущене молоко – 1 банка, консерви (м’ясо тушковане та каша з м’ясом) – 2 шт. Набір упаковано в пакет.

«Продуктовий набір надається з розрахунку 1 набір на сім’ю. Для багатодітних родин – 2 набори на сім’ю з чотирьох – шести осіб, 3 набори на сім’ю із семи, восьми осіб, 4 набори на сім’ю з дев’яти–одинадцяти осіб, 5 наборів на сім’ю, що має більше одинадцяти осіб», - пояснив Олександр Вілкул.

Для сімей, в яких є особа з інвалідністю І групи, у тому числі з вадами зору та які отримують соціальну послугу «Догляд вдома», продуктові набори будуть доставлятися за адресою їх місця проживання або знаходження. Таким родинам для отримання набору треба зателефонувати особі, яка працює з вами, і узгодити час, коли вам доставлять набір.

«Криворіжці, які підпадають під інші категорії, зможуть отримати продуктові набори з 27 травня щоденно, в робочі та вихідні дні з 8.00 до 17.00 години в 25 пунктах видачі, розміщених у всіх районах міста. Продуктові набори отримають усі, хто підпадають під відповідні категорії, тому прохання - не треба створювати черги», - написав начальник військової адміністрації Кривого Рогу.

Для отримання набору криворіжцям необхідно при собі мати паспорт.

З організації роботи пунктів видачі продуктових наборів, можна звертатися за телефонами, які указані в дислокації, а також до Контакт центру за телефоном 15-20 та 056-499-15-20 або на сайт https://spilkuisia.kr.gov.ua.

На отримання безоплатних наборів мають право понад 35 тисяч криворіжців таких категорій:

 1. сім’ї з дитиною з інвалідністю або онкохворою дитиною, хвороба якої перебуває в стадії ремісії;
 2. сім'ї, у складі яких є особа з інвалідністю з дитинства;
 3. сім'ї, де є особа з інвалідністю I групи, у тому числі, з вадами зору;
 4. багатодітні сім’ї;
 5. сім'ї з особами, які отримують державну соціальну допомогу як такі, що не мають права на пенсію, та особами з інвалідністю;
 6. сім'ї, які отримують державну соціальну допомогу як малозабезпечена сім’я;
 7. сім'ї, у складі яких є особи, що отримують державну соціальну допомогу як одинока мати;
 8. сім'ї, які отримують державну допомогу на дітей, хворих на тяжкі захворювання;
 9. сім'ї, які отримують соціальну послугу «Догляд вдома» на безоплатній основі;
 10. сім'ї, у складі яких є особи з інвалідністю І-III груп внаслідок війни у Афганістані та на території інших держав;
 11. сім'ї загиблих учасників бойових дій, померлих, осіб з інвалідністю внаслідок війни в Афганістані та воїнів – інтернаціоналістів;
 12. сім’ї військовослужбовців, які загинули (померли), пропали безвісти в зоні проведення антитерористичної операції на сході України та операції об’єднаних сил у Донецькій і Луганській областях (надалі – АТО та ООС) та під час широкомасштабної агресії РФ;
 13. сім'ї, у складі яких є особи з інвалідністю І-III груп унаслідок проведення АТО та ООС;
 14. сім'ї, у складі яких є особи з інвалідністю І-III груп унаслідок катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції (надалі – ЧАЕС)
 15. сім’ї померлих учасників ліквідації катастрофи на ЧАЕС;
 16. сім'ї, у складі яких є ліквідатори катастрофи на ЧАЕС (2, 3 категорій);
 17. сім'ї, у складі яких є особи, які надають соціальні послуги на непрофесійній основі членам сім’ї;
 18. сім’ї загиблих, померлих ветеранів Другої світової війни;
 19. сім'ї, у складі яких є учасники бойових дій, особи з інвалідністю та учасники Другої світової війни;
 20. сім'ї, у складі яких учасники Другої світової війни – працівники тилу;
 21. сім'ї, у складі яких жертви нацистських переслідувань;
 22. інші категорії громадян, які потребують допомоги.

Пункти видачі продуктових наборів у всіх районах міста можна побачити в скріпах нижче.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook