ГоловнаCуспільство

Тривожна кнопка: надійний захист майна через миттєве оповіщення і реагування

Поліція охорони продовжує практику інформування населення, представників органів влади, освіти, медичної інфраструктури, бізнесу щодо забезпечення надійного захисту їх майна від протиправних посягань. Сьогодні мова піде про тривожну кнопку.

Тривожна кнопка - що це і для чого вона потрібна?

Тривожна кнопка являє собою клавішу, приховану від сторонніх очей, яка необхідна для миттєвого оповіщення про небезпеку при неправомірних діях сторонніх. Даний метод знайшов свою ефективність в магазинах, аптеках, банках, офісах і інших установах.

Тривожна кнопка виділяється з маси охоронних методів можливістю миттєвого реагування на небезпеку і не привертає особливої уваги оточуючих.

Навіщо потрібна кнопка тривоги?

Сама назва пристрою визначає його потребу. І вона полягає в можливості повідомити про небезпеку при виникненні такої. Як тільки менеджер, офіціант або офісний працівник натисне на пристрій, відразу ж надійде сигнал в охоронний пункт. На місце події виїде оперативна група поліції охорони, яка зможе попередити злочин.

Кнопки тривоги оснащені системою швидкого реагування, що дозволяє охоронному пункту вже за кілька секунд отримати сигнал.

Типи тривожних кнопок

Найчастіше тривожна кнопка є частиною системи безпеки приміщення. Її розташовують в безпосередній близькості персоналу, щоб забезпечити можливість швидкого натискання. За типом і комплектації тривожні кнопки поділяють на два основних види:

Стаціонарні. Вони можуть мати різний вигляд кнопки, важеля або блоку. Їх встановлюють стаціонарно біля кас, столів, центрів управління - на відстані витягнутої руки;

Мобільні або пересувні кнопки тривоги можуть мати самий різний вигляд. Їх основна перевага полягає в можливості вільного переміщення кнопки по периметру приміщення. Дана міра спрощує виклик наряду поліції охорони.

Сфера використання

На сьогоднішній момент тривожна кнопка користується популярністю в організаціях наступного типу:

  • Фінансові та адміністративні приміщення;
  • Приватні компанії;
  • Магазини та торгові центри;
  • Будинки і квартири.

Установка тривожної кнопки дозволяє контролювати стан об'єкта протягом 24 годин. Такий нюанс убезпечить персонал і фінанси компанії. А також дозволить не турбуватися про збереження майна в неробочий час.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook