Прес-конференція представників громадських організацій щодо ситуації у місті напередодні місцевих виборів

У середу, 12 серпня, у пресс-центрі ІА «Мост-Днепр» відбулася пресс-конференція на тему: «Прес-конференція представників громадських організацій щодо ситуації у місті напередодні місцевих виборів»

У прес-конференції брали участь:

- Микола Саляєв Асоціація незалежних фахівців «Простір людей»;

- Олександра Клімова ГО Рух відновлення ветеранів «Крила братерства»;

- Галина Недзвецька -ГО «Європейське покоління»;

- Денис Лазько ГО «Воіни Справедливості».

Представники громадських організацій Дніпра зробили офіційне звернення до Президента України Володимира Зеленського та керівництва Політичної партії «Слуга народу» щодо потенційного кандидата від партії на посаду міського голови. Громадськість Дніпра відзначила, що основним кандидатом в мери міста бачать Сергія Риженка.

«Мер – це та людина, яка у більшості вирішуватиме розвиток міста протягом наступних 5 років. Для того, аби зрозуміти якого мера ми хочемо бачити як громадськість, ми запровадили деякі поняття: яким критеріям лідер міста має відповідати й на що ми будемо спиратися під час вибору кандидатури? Ми знайшли трьох кандидатів й звертаємося до правлячої партії з проханням прийняти до уваги людей, яких ми представимо й аргументуємо, чому саме ці кандидатури гідні зайняти посаду мера Дніпра», - зазначила Олександра Клімова (ГО Рух відновлення ветеранів «Крила братерства»).

Микола Саляєв (Асоціація незалежних фахівців «Простір людей») докладно розповів, яким критеріям має відповідати мер Дніпра та оголосив, що основним кандидатом на цю посаду громадськість міста бачить Сергія Риженка - головного лікаря ДОКЛ ім. Мечникова.

«Ми, представники громадських об’єднань, вирішили звернутися до Президента України Володимира Зеленського напередодні місцевих виборів з декількох причин. По-перше, тому що партія «Слуга народу» є найвпливовішою в країні і регіоні. А, по-друге, бо назва партії має відповідати її діям, а саме працювати задля блага жителів країни.

Коли мова йде про вибір «капітана корабля» – а саме міського голови, то тут варто розуміти, що як капітан поведе корабель, так він і попливе. Тому громадськість Дніпра розробила критерії, яким має відповідати майбутній кандидат на посаду мера. Отже, міський голова має бути справжнім патріотом, господарем свого міста, бути здатним об’єднувати громадян, а також має бути ефективним менеджером та мати високі морально-етичні якості.

У цьому контексті варто відзначити двох кандидатів, головним із яких є Сергій Анатолійович Риженко. Він як ніхто зарекомендовав себе як людина, яка думає про Україну і людей. Лікарня ім. Мечникова – одна з найкращих клінік України з воєнною медициною, з високою дисципліною та порядком. Якщо людина в здатності керувати такою складною системою, то це говорить саме за себе. Окрім цього у Сергія Риженка завжди й усюди повний порядок, все продумано та працює як годинник. Це та людина, яка має багатий досвід державного управління – від головного лікаря СЕС до замміністра охорони здоров’я країни, та є зрозумілою людям, має нормальні загальнолюдські та сімейні цінності. Сергій Риженко відповідає всім критеріям, за якими має обиратися міський голова, тому ми наполягаємо саме на цьому кандидаті», - розповів він.

Микола Саляєв зазначив, що громадськість має ще одного кандидата на посаду мера Дніпра - Максима Голосного.

«Максим Голосний - особа цікава та креативна. Це людина, яка за час своєї каденції міського голови показала себе як та, яка відстоює права людей. Максим Голосний застрахував всіх дітей у Єлизаветівці, тобто діти 24 години на день, де б вони не були, захищені від надзвичайних випадків. Такого більше немає ні в кого в нашій області. Максим Голосний запровадив матеріальну допомогу випускникам шкіл, що мотивує дітей краще навчатися вже у ВИШах. Він зарекомендував себе як ефективний менеджер, дуже креативний лідер нової формації, він може об’єднувати та вести за собою людей. Максим Голосний - справжній господар на своїй території, нормальний сім’янин, ввічлива людина та справжній українець», - зазначив Микола Саляєв (Асоціація незалежних фахівців «Простір людей»).

Олександра Клімова (ГО Рух відновлення ветеранів «Крила братерства») також додала, що громадськість має третього кандидата на посаду мера Дніпра – успішного бізнесмена та айті-фахівця Артура Міхно. Вона також вважає, що справжній баланс керівництва містом - у взаємодії влади та громади. «Потрібно нашу громаду будити, залучати до процесу; лише таким чином ми збудуємо наше місто. Ніхто окрім нас цього зробити не спроможний», - сказала вона. 

Представники громадських організацій Дніпра підписали офіційне звернення до Президента України Володимира Зеленського та керівництва Політичної партії «Слуга народу» щодо потенційного кандидата від партії на посаду міського голови.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook