Якою буде погода на Хрещення

Сьогодні 18 січня, у прес-центрі ІА «Мост-Днепр» пройшла прес-конференція на тему: «Якою буде погода на Хрещення».

У прес-конференції взяв участь:

  • Начальник Дніпропетровського регіонального гідрометцентру Василь Гринчак.

Завтра, 19 січня Дніпропетровщина буде перебувати під впливом атмосферного фронту. У зв’язку з цим на території області вночі очікується незначний сніг. Про те, яку погоду очікувати на Хрещення розповів начальник Дніпропетровського регіонального Гідрометцентру Василь Гринчак.

Спеціаліст розповів, що найближчим часом на території Дніпропетровської області небезпечних або стихійних явищ не очікується.

«На Хрещення,19 січня на Дніпропетровщині вночі прогнозуються невеликий сніг, вдень без істотних опадів. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер північно-західний 7-12 м/с. Вночі температура повітря по області буде дорівнювати від 4°C до 9°C морозу, по місту від 6°C до 8°C морозу. Вдень температура по області складатиме від 2°C до 7°C морозу, по місту від 3°C до 5°C морозу»,- зазначив він.

20 січня: мінлива хмарність. Без істотних опадів. На дорогах ожеледиця. Вітер південний, 7-12м/с. Температура вночі від 7°C до 12°C морозу, вдень від 1°C морозу до 4°C тепла.

21 січня: мінлива хмарність. Без істотних опадів. На дорогах ожеледиця. Вітер південно-західний, 7-12 м/с. Температура вночі 0-5°C морозу, вдень 0-5°C тепла. 

«За попередньо консультацією Гідрометцентру 22 січня на Дніпропетровщині опадів не очікується. Температура вночі 5-10°C морозу, вдень від 2°C морозу до 3 °C тепла. 23 січня вночі без істотних опадів, вдень невеликий сніг. Температура вночі 5-10°C морозу, вдень 0-5°C морозу»,- проінформував Василь.

Начальник Дніпропетровського регіонального Гідрометцентру попередив, що у зв’язку з різкими перепадами температур на льоді можливі промоїни. Тому не дивлячи на те що товщина льоду по Дніпропетровській області складає від 12-13 см (8см вже вважиться безпечною товщиною) на Дніпрі стійкого льодяного покриву немає.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook