ГлавнаяОбщество

Борис Філатов: «Місто і надалі системно підтримуватиме центри позашкільної освіти»

Борис Філатов: «Місто і надалі системно підтримуватиме центри позашкільної освіти»

Пропозиція Бориса Філатова — створення інклюзивного простору, щоб якомога більше дітей могли розвивати свої таланти. Місто також займається облаштуванням прилеглих територій - асфальтуванням доріг, відновленням освітлення.  26 серпня мер Дніпра зустрівся з колективом Дніпровської дитячої музичної школи №3. Два роки тому для її вихованців обладнали нову будівлю. Про це повідомили в прес-службі Дніпровського міської ради.

«Дякую за цю будівлю. Раніше ми стільки років були в гірших умовах, платили оренду. Нині усі — ми, діти, батьки — у захваті», — сказала директорка музичної школи Ольга Григораш. Щодо ремонту прилеглих вулиць, Борис Філатов зазначив, що буде створено єдиний план — що, де і коли будуватимуть. 

«Ми відпрацюємо питання з ремонтом доріг. Ви бачите, що в місті зроблено чимало. Я говоритиму чесно — у людей є певна ілюзія щодо внутрішньоквартальних доріг. Ми не можемо «щось десь заасфальтувати». 

Ми робимо системно — щоб воно простояло не один рік. Є логістика, є системна робота — проїзди, бордюри, тротуари, освітлення», — пояснив міський голова. 

Водночас викладачі школи поскаржилися на випадки крадіжок і порушення правопорядку з боку соціально неблагополучних осіб. 

Борис Філатов наголосив, що мерія зможе опікуватися охороною громадського порядку лише у випадку передачі місцевому самоврядуванню низки повноважень. Крім цього, з колективом музичної школи мер Дніпра обговорив також формат проведення занять у новому навчальному році. Це залежатиме від позиції профільного міністерства та епідеміологічної ситуації загалом. 

«Ситуація з ковідом не є райдужною. Ми сподіватимемося на краще, утім є певні тенденції. Ми робимо щотижневу статистику. У світі ще ніхто не знає, як це лікувати. Після історій з «Велюром», розкраданням коронавірусного фонду карантин «зламався», люди почали менш ретельно дотримуватися правил безпеки. Але жартувати з цим неможна. Тож, бережіть себе, пояснюйте це батькам дітей», — сказав Борис Філатов.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook