ГоловнаCуспільство

У 2021-му на Дніпропетровщині збудують та відремонтують вдвічі більше кілометрів трас, ніж торік

У 2021-му на Дніпропетровщині збудують та відремонтують вдвічі більше кілометрів трас, ніж торік

У 2021 році на Дніпропетровщині планують збудувати та відремонтувати 387 км державних трас. Це в понад 2 рази більше, ніж минулоріч. Плани озвучили під час форуму «Україна 30. Інфраструктура». 

Голова Укравтодору Олександр Кубраков зазначив, що до кінця року 37% загальнодержавних доріг країни приведуть до ладу. Показник враховує шляхи, оновлені торік, і заплановане на 2021-й. 

«За два роки ми зробимо те, що не вдалося зробити за попередні 10», – підкреслив він. 

Олександр Кубраков додав, що на 2021 рік запланували будівництво та реконструкцію 4,5 тис км державних доріг. Але у квітні цифру можуть скоригувати, додавши ще 2 тис км шляхів. 

«Дніпропетровська область – в лідерах дорожнього будівництва. В регіоні  втілюють один із наймасштабніших проєктів за роки незалежності України – «з нуля» зводять трасу на Київ», – розповів заступник голови Дніпропетровської ОДА Максим Беспальчук. 

У 2020-му на Дніпропетровщині збудували та відремонтували 164 км доріг. Цьогоріч за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» планують звести та оновити 387 км державних магістралей. 

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook