ГлавнаяОбщество

«Велике будівництво» на Дніпропетровщині: в регіоні вперше за три десятиліття зводять трасу «з нуля»

«Велике будівництво» на Дніпропетровщині: в регіоні вперше за три десятиліття зводять трасу «з нуля»

6,5 тис км відремонтованих та  збудованих доріг у 2021 році. Такі плани озвучив Президент Володимир Зеленський під час форуму «Україна 30. Інфраструктура». Одні з наймасштабніших робіт тривають на Дніпропетровщині. Тут вперше за 30 років «з нуля» будують трасу. Вона з’єднає регіон з Києвом. Про це повідомили в прес-службі Дніпропетровської ОДА.

«Найперше – це дороги. Про них існував не один мільйон жартів, – наголосив Президент України Володимир Зеленський. – Всі думали, що хороші дороги і Україна – це фантастика. Ми довели, що це може стати реальністю».

Мета на 2021 рік – звести та відремонтувати 4,5 тис км державних і 2 тис км місцевих доріг, підкреслив Президент. Все – за програмою «Велике будівництво».

Один з наймасштабніших проєктів – будівництво решетилівської траси, яка з’єднає Дніпро та Київ. Її зводять за новітніми технологіями. В пріоритеті – безпека. На магістралі встановлюють сучасне освітлення. На перетині з сільськими дорогами – зводять дворівневі розв’язки. Так розділяють рух місцевого і транзитного транспорту.

Будують і шляхопроводи – для проїзду аграрної техніки та проходу худоби. А ще – водні переправи.  Загалом на трасі у Дніпропетровській області зведуть 56 штучних споруд.

«Траса Дніпро-Решетилівка – справжнє «будівництво століття». Це перша магістраль в сучасній історії України, яку зводять «з нуля», – підкреслив заступник голови Дніпропетровської ОДА Максим Беспальчук.

На Дніпропетровщині вже побудували 28 км траси Н-31. Залишилося – ще 29,5 км. Нині підрядники зводять міст через канал Дніпро-Донбас та дві розв’язки.

 

 

 

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook