ГлавнаяОбщество

Андрій Терещук: чому не можна обійтися без планових робіт та як заздалегідь дізнатися про відключення світла

Фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі проводять модернізацію енергооб'єктів, щоб покращити електропостачання клієнтів. Для цього ремонтують лінії, усувають поломки та оновлюють обладнання у трансформаторних підстанціях. Від чого залежить тривалість ремонту та як заздалегідь дізнатися про відключення світла, – під час прямого ефіру #СпитайПроСвітло у Facebook розповів генеральний директор ДТЕК Дніпровські електромережі Андрій Терещук, повідомляє прес-служба компанії.

Протяжність повітряних ліній електропередач, які обслуговує компанія, – понад 50 тисяч кілометрів. Як і будь-яка техніка або механізм, електромережі та електрообладнання потребують регулярного технічного обслуговування, модернізації, усунення дефектів та заміни певних деталей. Це потрібно для того, щоб забезпечити надійним електропостачанням клієнтів та мінімізувати аварійні ситуації. На час ремонтів електропостачання вимикають. Компанія робить це для безпеки фахівців, які працюють із напругою.

«ДТЕК прагне стати еталоном клієнтоорієнтованості. Ми розуміємо, що в умовах пандемії особливо важливо, щоб у будинках клієнтів постійно було світло та інтернет. Вже близько 35% ремонтів на лініях 0,4 кВ ми виконуємо за європейською технологією без відключення напруги. Зараз першими в Україні освоюємо роботи й на лініях середньої напруги 6-20 кВ, що допоможе нам до кінця 2022 року виконувати так 57% ремонтів. Проте є перелік планових робіт, які потребують тимчасового відключення електроенергії у клієнтів. Якщо не будемо їх проводити – не зможемо запобігти аварійним ситуаціям. І краще на якийсь час потерпіти незручності, аніж пізніше аварія призведе до більш тривалого відключення світла», – зазначив генеральний директор ДТЕК Дніпровські електромережі Андрій Терещук.

Тривалість фактичної відсутності електрики може бути різною залежно від складності робіт та інших технічних факторів. При формуванні плану відключень передбачається запас часу у разі непередбачених ситуацій. Проте фахівці компанії намагаються якнайшвидше виконати заплановану роботу та повернути світло мешканцям. Адже розуміють, що будь-яке відключення електроенергії, навіть короткочасне, спричиняє незручності для клієнтів.

Як пояснив керівник компанії, завдяки дистанційним сервісам клієнти можуть наперед дізнатися інформацію про відключення та розпланувати свій день. Це можна зробити: на сайті, через чат-бот у Viber та Telegram або особисті повідомлення на сторінці ДТЕК Дніпровські електромережі уFacebook. Також з вересня запрацював спеціальний онлайн-канал для ОСББ у месенджері Viber - ДТЕК info ДНЕМ, який допомагає оперативно попереджати про планові роботи та аварійні ситуації в електромережі.

Андрій Терещук також відповів на інші питання мешканців області щодо роботи компанії. Повний запис відеотрансляції #СпитайПроСвітло можна переглянути тут.

Довідка

ДТЕК Мережірозвиває бізнес з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж в Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій і Одеській областях. Підприємства обслуговують 5,4 млн домогосподарств і 150 тис. підприємств

ДТЕК– лідер і найбільший приватний інвестор енергетичної галузі України. Наші підприємства видобувають вугілля і природний газ, виробляють електроенергію на сонячних, вітрових і теплових електростанціях, здійснюють трейдинг енергоресурсами на українському і зарубіжних ринках, розподіляють і поставляють електроенергію споживачам, надають клієнтам послуги з енергоефективності та розвивають мережу швидкісних зарядних станцій.

У Новій стратегії 2030 ДТЕК зобов'язався трансформувати бізнес в більш екологічний, ефективний і технологічний, керуючись принципами ESG. Стратегічна мета – досягти вуглецевої нейтральності до 2040 року. Для цього створена краща експертиза в галузі, щоб впроваджувати інновації та нові технології, створювати нові напрямки бізнесу і реалізувати масштабну програму цифрової трансформації.

У ДТЕК працює 60 тисяч співробітників. Підприємства ДТЕК визнані кращими роботодавцями України за рейтингами міжнародної аудиторської компанії EY і ділових видань України.

У 2020 році капітальні вкладення ДТЕК склали 12 млрд грн, податкові відрахування – 21 млрд грн. 100% компанії належитьSCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook