Результати негоди: як служби Дніпропетровської області ліквідують наслідки снігопаду

Сьогодні 19 січня, у прес-центрі ІА «Мост-Днепр» пройшла прес-конференція на тему: «Результати негоди: як служби Дніпропетровської області ліквідують наслідки снігопаду».

У прес-конференції взяли участь:

  • Начальник управління реагування на надзвичайні ситуації ГУ ДСНС у Дніпропетровській області Сергій Корінний;
  • Начальник Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев. 

Зараз ситуація по ліквідації наслідків негоди у Дніпропетровській області стабільна. Начальник управління реагування на надзвичайні ситуації ГУ ДСНС у Дніпропетровській області Сергій Корінний у ході прес-конференції розповів, що на Дніпропетровщині ніяких форс-мажорів за останню добу не виникало.

«За добу надійшла середня кількість викликів – 30. Було задіяно 45 одиниць техніки та 162 чоловіка особового складу. В більшості випадків це були пожежі – 6. Звернень через непогоду зафіксовано не було. Той снігопад , який пройшов вчора ніякої шкоди не завдав», - повідомив він.

Спеціаліст розповів, що єдиною з резонансних подій стала пожежа у гуртожитку Павлограда.

«19-го січня о 05:14 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про займання в одній з кімнат гуртожитку, розташованому на вулиці Заводській міста Павлограда. Співробітники ДСНС врятували 4 особи (з них двох дітей), а також вивели на свіже повітря 15 чоловік. Ліквідація пожежі відбулася оперативно. Загиблих та постраждалих допущено не було», - доповів він.

Сергій додав, що за інформацією енергетиків ніяких незапланованих відключень в містах і населених пунктах не було.

В свою чергу начальник Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев повідомив, що за останню добу на Дніпропетровщині погодні умови значно погіршилися, але незважаючи на це усі дороги Дніпропетровської області знаходяться у проїзному стані.

«На балансі Служби автомобільних доріг Дніпропетровської області перебуває 2827 державних доріг. На сьогодні всі вони знаходяться у проїзному стані. Жодних обмежень руху ми не вводили. За цю ніч у нас було задіяно 118 одиниць техніки для очищення доріг від погодних явищ. Із них 90 комбінованих дорожніх машин та 28 навантажувачів. За добу було оброблено 6 032 км доріг та використано 30 тон солі. Дніпропетровщиною чергує 24 дорожньо-ремонтних підприємств. Усі вони перебувають у повній бойовій готовності. Цієї ночі прогнозується зниження температури до -12 градусів, але опадів ми не очікуємо. Проте у будь-якому разі, дорожня служба готова до природних явищ», - наголосив Олександр Коломійцев.

Він також повідомив, що у регіоні працює цілодобова диспетчерська служба, звернутися до якої можна за телефоном - 095 009 70 90. Однак, протягом доби жодного звернення не надходило.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook