ГлавнаяОбщество

Чистий Дніпро: ретельна дезінфекція громадського транспорту

У Дніпрі щодня проходять санітарну обробку всі трамваї та тролейбуси. Усього їх у місті близько 280 одиниць. Машини комунального підприємства миють у депо щонайменше двічі на день: зранку перед виходом на лінії та у міжпіковий час. Про це повідомили в прес-службі Дніпровського міської ради.

«У нашому депо 89 тролейбусів. Після завершення роботи кожна машина заїжджає на мийку. Процес починається з сухого та вологого прибирання в салоні, потім тролейбус миють зовні. Після дезінфікуються всі поверхні: поручні, вікна, двері, підлога, місця для сидіння. Для миття використовуємо професійне обладнання», - розповів головний інженер тролейбусного депо №1 КП «Дніпровський електротранспорт» Олександр Ковба.

Щодо сміття в салоні, то робітники кажуть, що навмисно пасажири не смітять, це швидше виключення. 

«Ми дуже тішимося, що працюємо із новенькими тролейбусами. За це вдячні нашому меру Борису Філатову. Тримаємо їх у чистоті, ставимося з охайністю. Серед сміття, яке прибираємо після закінчення зміни, трапляються  папірці, квитки, вологі серветки. Під час масових свят, у салонах залишається багато пелюстків від квітів. Найбільше, що нас засмучує, це коли люди обписують сидіння або стіни в новеньких тролейбусах. А так, пасажири навмисне не смітять», - розказала майстриня ділянки з ремонту рухомого складу Клавдія Басан. 

Мийку та обробку автобусів здійснюють приватні перевізники. Транспорт обробляється якісними матеріалами двічі на день: зранку перед виїздом та ввечері після роботи.

«Наше підприємство випускає на маршрути близько 80 автобусів на день. Оскільки стаціонарної мийки у нас немає, то ми співпрацюємо із клінінговою компанією, яка виконує всі роботи з чищення та дезінфекції. Миється все, як зсередини, так і зовні.  Після прибирання салони обробляють дезінфікуючими засобами, безпечними для людей», - пояснив  керівник підприємства-підрядника  ТОВ «Технополіс» Євген Герасименко. 

Доки в державі триває карантин, обробка в громадському транспорті посилена. На підприємствах вживають усіх заходів безпеки для пасажирів.

«У державі триває карантин. Згідно з обмеженнями, які встановлює Кабмін, кількість пасажирів у салоні громадського транспорту має відповідати кількості місць для сидіння. Крім того, люди мають бути в масках та рукавичках. Тож ми дотримуємося цих правил. Головне – безпека людей та їхнього здоров’я», - зазначив  спеціаліст департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Іван Васючков.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook