ГлавнаяОбщество

​«Нове приміщення – дуже гарне і сучасне»: пацієнти про амбулаторію № 7 ЦПМСД № 1

​«Нове приміщення – дуже гарне і сучасне»: пацієнти про амбулаторію № 7 ЦПМСД № 1

У Дніпрі за новою адресою відкрили амбулаторію № 7 центру первинної медико-санітарної допомоги № 1 (просп. Б. Хмельницького, 12-Г). Заклад переїхав у капітально відремонтоване приміщення. Про це повідомили в прес-службі Дніпровської міської ради.

Серед іншого, тут облаштували новий вхід, замінили вікна, а також усі мережі та комунікації. Ремонт зроблено з урахуванням доступності: вказівники зі шрифтом Брайля, санвузол для людей з інвалідністю. Оновлення – як зовні, так і всередині.

За словами генеральної директорки центру № 1 Марини Терзі, капітальний ремонт профінансував Світовий банк, а коштом міського бюджету придбано меблі, комп'ютерну техніку й усе обладнання, необхідне для первинної медицини.

«Раніше амбулаторія була на вул. Новосільній, 7. Це поруч з нинішнім розташуванням. Приміщення там було вже зовсім стареньке, потребувало капітального ремонту, зокрема й комунікацій. Але облаштувати усе для маломобільних пацієнтів було б неможливо. Тому було вирішено капітально відремонтувати інше приміщення. Для зручності його цілком перепланували. Усе зроблено з урахуванням норм доступності, щоб пацієнти з інвалідністю мали можливість безперешкодно потрапити до будівлі й комфортно обслуговуватися. Амбулаторія ця невелика, обслуговує 8 тис. населення. Працюють тут 7 сімейних лікарів», – розповіла Марина Терзі. 

Зі свого боку сімейний лікар амбулаторії Віктор Поган зазначив: «Працювати у новенькому приміщенні, світлих і затишних кабінетах – одне задоволення. Максимально усе продумано як для роботи лікарів, так і для пацієнтів. Радіємо, що можемо працювати у таких гарних умовах». 

Дніпрянка Наталія Микитівна сьогодні вперше прийшла до амбулаторії за новою адресою: «Якщо порівнювати з попереднім приміщенням, то, як кажуть, небо і земля. Звісно, сюди приємно заходи».

Мешканець міста Олександр Любченко теж у захваті від нового приміщення амбулаторії.

«Привів на прийом до сімейного лікаря сина, приємно вражений побаченим. Дуже добре, що у місті така увага приділяється оновленню лікувальних закладів», – підкреслив чоловік.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook