«Команда Дніпра» представила кандидатів у міськраду від АНД району, округ №1

У вівторок, 13 жовтня, у прес-центрі ІА «Мост-Дніпро» відбулась прес-конференція на тему: «Команда Дніпра» представила кандидатів у міськраду від АНД району, округ №1»

У прес-конференції брали участь:

- Кандидат у депутати Дніпровської міської ради від ПП «Команда Дніпра» Антон Чернета;

- Кандидат у депутати Дніпровської міської ради від ПП «Команда Дніпра» Вікторія Халецька;

- Кандидат у депутати Дніпровської міської ради від ПП «Команда Дніпра» Дарина Поляруш.

Кандидати розкрили своє бачення змін та розвитку АНД району. Обговорили нагальні проблеми, що є в окрузі, та перспективи їх вирішення. Поділилися враженнями від зустрічей з виборцями, мешканцями АНД. Також торкнулися теми цінностей «Команди Дніпра» і пріоритетів політичної сили щодо розвитку нашого міста.

На думку представників партії, для того, щоб місто стало комфортним для людей вкрай необхідно:

- відродження існуючих і розбудова нових міських парків для відпочинку людей різних вікових категорій;

- створення особливих умов для відпочинку осіб з інвалідністю;

- збільшення кількості зелених скверів, аллей та газонів у житлових районах міста;

- реконструкція та створення безпечних дитячих ділянок на прибудинкових територіях по всьому місту;

- збільшення кількості зручних лавок та зон відпочинку по житлових кварталах з урахуванням локальних побажань мешканців;

- створення привабливих арт-об'єктів та освіжаючих фонтанів;

- розташування містом бюветів з вільним доступом до питної води.

«Кожен дніпрянин має бути побачений та почутий. Влада повинна підтримувати усі благодійні та громадські організації, створюючи простір для їх діяльності тапідвищуючи їх ефективність. У Дніпрі мають бути організовані профільні конференції для здобуття нових актуальних знань: з менеджменту соціальних проектів, фандрайзінгу, грантів та створювання ініціатив тощо. Кожен соціальний проект повинен мати інформаційну підтримку на міському рівні», - повідомила Вікторія Халецька.

«Кожен дім для людини повинен бути надійною фортецею. Ми прагнемо створити базову інфраструктуру міста з урахуванням світових трендів безпеки та зручності, адже з цього починається безпечна життєдіяльність усього міста. У Дніпрі варто запровадити програми з установки сонячних батарей на дахах житлових будинків. Мешканці міста мають забути, що таке перебої зі світлом та водою. І кожен повинен мати можливість автономного опалення своєї домівки за рахунок спрощення дозвільних процедур», - зазначив Антон Чернета.

«Наша мета – реальна. У «Команді Дніпра» – професіонали, тому всього можна досягти. У Дніпрі дуже талановиті діти й наша мета – дати молоді можливість себе проявити та досягти висот. Наше місто буде одним з лідером культурного життя в країні», - сказала Дарина Поляруш.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook