У Дніпрі провели брейншторм «Зелені управлінці: кадри для зеленої відбудови України». Всеукраїнська організація професіоналів-екологів PAEW разом із фахівцями, представниками місцевого самоврядування та студентством шукали рішення для покращення ситуації у містах України.
![](https://i.most-dnepr.info/017/57/661954cbe7e83.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/028/42/661954d667655.jpeg)
До участі у форумі запросили директорів та менеджерів підрозділів з екології та охорони навколишнього середовища промислових підприємств, науковців, освітян, а також і представників департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради.
![](https://i.most-dnepr.info/040/57/661954e28aa43.jpeg)
«Це такий живий формат, де ми дискутуємо та знаходимо рішення щодо процесу майбутньої відбудови України. Адже через військову агресію стан екології значно погіршився: від забруднення повітря та зменшення зелених насаджень і до болючої теми для Дніпра – відходів руйнації. Їх необхідно правильно та безпечно утилізувати. Тож сподіваємось, що за допомогою таких заходів ми знайдемо найбільш доступні і найкращі технології для використання відходів руйнації, аби проблеми міста перетворились на користь для мегаполіса», — розповіла заступниця директора - начальниця управління комунальної екології департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради Ірина Козлова.
![](https://i.most-dnepr.info/050/37/661954ec62293.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/058/23/661954f4632e2.jpeg)
Ще одна ключова тема — формування кадрів для зеленої відбудови країни. Потрібна корекція навчальної програми згідно із сьогоднішніми викликами. На брейншторм запросили студентів та викладачів усіх дніпровських закладів вищої освіти. Серед них і «Дніпровська політехніка», яка тісно співпрацює з департаментом екологічної політики вже кілька років та залучає студентів на практику, працевлаштовує.
![](https://i.most-dnepr.info/080/61/6619550ae06cd.jpeg)
«Наші студенти у порівнянні з іншими регіонами є досить активними, цілеспрямованими і готові до подальшої екологічної діяльності. Думаю, що цей форум дозволить їм мотивувати себе на цю професійну діяльність. Щодо співпраці з департаментом екологічної політики Дніпровської міської ради, то його представники читають лекції студентам. Також ми тісно співпрацюємо над модернізацією екологічного моніторингу в місті. Наші студенти проходять практику на базі департаменту і завжди є запит на них. Вони гарно підготовлені, а практична складова забезпечується завдяки такій тісній співпраці», — наголосив перший проректор НТУ «Дніпровська політехніка» Артем Павличенко.
![](https://i.most-dnepr.info/098/56/6619551c082d6.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/105/30/661955231d717.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/112/08/6619552a264e0.jpeg)